Kurumsal   

1989 yılında Audio-Video ürünleri alanında toptan ve perakende olarak Ordu’da başladığımız ticaret hayatımıza 1992 yılında Beko Elektronik ve Beyaz Eşya mağazası açarak devam ettik.

1998 yılında telekomünikasyon sektörünün Türkiye’de yükselmesi ile birlikte Turkcell’ le iş ortaklığı yaparak Ordu’da ilk Turkcell İletişim Merkezi’ni açtık. Turkcell ile olan iş birliğimizi geliştirerek geçen yıllar içerisinde Ordu ilinde Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi olarak hizmet vermeye başladık. 2012 yılından itibaren Samsun’da; Piazza AVM’de Samsung Mobile mağazası ile hizmet vermeye başladık.

2013 yılı itibariyle gıda sektöründe yeni bir atılım yapılarak, şirketin bünyesindeki ilk Cafe olan Kahve Durağı’nı açtık. Ardından kendi markamız olan  Limon Cafe & Patisserie ile gıda sektöründe büyümeye başladık. Gıda sektöründeki yatırımlar devam ederken 2016 yılında bizler için farklı olan bir sektöre, mobilya sektörüne adım atarak Yataş-Enza Home mağazamızı açtık. 2017 yılında gıda sektöründe edindiğimiz tecrübelerin ışığında Ordu Rıhtım bölgesinde Olive Cafe-Restaurant, Kıraça Balık Restaurant, Rıhtım Pide ve Obbur Fastfood ile büyük bir yatırım yaptık. Bu restaurantların yanı sıra aynı alanda bir de çok amaçlı etkinlik salonu olan Limania Event yer almaktadır. Yakaşık 130 çalışanı 3 farklı sektör ve 11 şubesi ile Güraks Ordu’da yatırımlarına devam eden bir grup şirketidir.

Kurumsal Logo Vektörel